نشست با رییس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی

rasooli_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۰ - ۸:۴۰
MOPH

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در نشستی با محترم مفتی شهزاده نور راشد رییس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی ریاست عمومی اداره امور دیدار کرد.

هدف از این دیدار آگاهی دهی و ساده سازی در مورد پروسه های کاری به کارمندان وزارت صحت‌عامه بود که روی آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

محترم معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، ساده سازی پروسه کاری از طرف اداره اصلاحات اداری را یک گام موثر در امر جلوگیری از ضایع شدن وقت، بروکراسی، ایجاد سهولت به مردم، اجرای کار ها به وقت معین آن و بهبود روابط بین حکومت و مردم دانسته  و از مسوولان این اداره به خاطر راه اندازی چنین برنامه های شان اظهار امتنان و قدر دانی کرد. 

از سوی‌هم محترم مفتی شهزاده نور راشد رییس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی ریاست عمومی اداره امور ساده سازی پروسه های کاری را برای ادارات یک امر مهم وضروری دانسته گفت: که با تطبیق این برنامه می‌توانیم رضایت مردم را به دست آورده و کار های آنان در وقت کم اجرا،و  روابط خوب بین حکوت ومردم را ایجاد نمائیم.

همچنان کارمندان اصلاحات اداری و خدمات ملکی در پرزنتیشنی در مورد ساده سازی پروسه کاری به کارمندان وزارت صحت‌عامه معلومات داده و خواستار تطبیق این برنامه درادارات این وزارت  گردیدند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۱۶
Background image

آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) در ولایت هرات

ریاست صحت‌عامه ولایت هرات کمپاین آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) را با حمایت سازمان صحی جهان با توزیع پوسترها در شهر هرات و ولسوالی‌های این ولایت که شامل ولسوالی انجیل، گذره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
Background image

فعال کردن ماشین جن اکسپرت در ولایت پکتیا

یک پایه ماشین جن اکسپرت به خاطر تشخیص بیماری توبرکلوز در شفاخانه زرمت ولایت پکتیا فعال و به بهره برداری سپرده شد.

 

گفتنی است که با فعال شدن این ماشین مشکلات بیشتر بیماران در قسمت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۲۲
Background image

در سال گذشته ١٤٠٢ هـ - ش نزدیک به ( ۴۹۵۵۳ ) عملیات جراحی رایگان در شفاخانه ملی و تخصصی وزیر محمد اکبر خان وزارت صحت‌عامه انجام یافته است

 این عملیات های جراحی شامل ۱۰ هزار و هشتصد و سه عمل جراحی بزرگ و ۳۸ هزار و هفتصد و پنجاه عمل جراحی کوچک می‌شوند که توسط متخصصین و داکتران مجرب افغان با موفقیت و به صورت رایگان اجرا شده. . .

BACK TO NEWS