همه اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷
Background image

سفیر کشور جاپان از شفاخانه 170 بستر تداوی معتادان در ولایت ننگرهار دیدار کرد

آقای کورومیا تاکایوشی سفیرکشور جاپان در افغانستان در سفری که به ولایت ننگرهار داشت، همراه با مولوی امین الله شریف رئیس صحت‌عامه ننگرهار، مسوولان سازمان جهانی صحت از شفاخانه  170 بستر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴
Background image

داکتر عبدالحق نوری به حیث رئیس شفاخانه دوستی افغان اندونیزیا وزارت صحت‌عامه به کارمندان این شفاخانه معرفی گردید

  در نشستی که به این مناسبت راه اندازی شده بود، مولوی محمدحسن محمدزی، رییس دفتر مقام وزارت صحت‌عامه، گفت:"تغییر، تبدیل و پیروی از احکام یکی از اصول مهم نظام اسلامی می‌باشد و نظر به حکم. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۴:۲۹
Background image

نظارت از سکتور خصوصی

تیم نظارت از تطبیق قوانین صحی و بررسی ریاست صحت‌عامه ولایت کنر در مرکز این ولایت از یک تعداد مراکز صحی خصوصی که شامل 6 معاینه خانه، 7 باب لابرتوار، 7 باب کلینیک دندان، 5 باب عمده فروشی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۳:۲۱
Background image

دوعراده موتر امبولانس به ریاست صحت‌عامه ولایت سمنگان تسلیم داده شد

دوعراده موتر امبولانس به ریاست صحت‌عامه ولایت سمنگان خریداری و امروز رسماُ در نشتی با حضور نماینده گان ادارات مختلف به ملا محب الله بهاری رییس صحت‌عامه این ولایت تسلیم داده شد.

این. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۳:۱۰
Background image

نظارت از سوی مسوولان رياست صحت عامه ولايت بلخ

تیم آمریت بررسی از تطبیق قوانین صحی ریاست صحت‌عامه‌ی ولایت بلخ، از ۲۲ معاینه‌خانه‌ی داکتران دندان در شهر مزار شریف نظارت به عمل آورد.

 در این نظارت از بخش‌های مختلف معاینه‌خانه‌ها. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۹:۲۸
Background image

تطبیق قوانین صحی در ولایت پنجشیر

تیم مدیریت بررسی از تطبیق قوانین صحی ریاست صحت‌عامه ولایت پنجشیر شش تُن ادویه بی کیفیت و تاریخ گذشته را از تاسیسات دوایی خصوصی و مراکز صحی دولتی این ولایت در سال 1402 جمع آوری نموده است. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۹:۲۶
Background image

ریاست صحت‌عامه ولایت سمنگان امروز یک باب کلینیک سب سنتر (OPD ) را در مرکز شهر ایبک این ولایت  افتتاح  و به بهره برداری سپرد

این مرکز صحی به اساس سعی وتلاش ریاست صحت‌عامه سمنگان و دفتر(KAF CDO  ) ایجاد شده است که امروز رسماُ از طرف ملا محب الله بهاری رئیس صحت‌عامه سمنگان، داکترعیسی ابراهیمی مسئول دفتر موسسه. . .

Pagination