دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان

Panah_moph
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۸ - ۲۱:۲۲
دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان

پنج‌شنبه، 8 میزان 1400

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان(سیو د چلدرن) در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود..

در این دیدار، روی همکاری های مشترک این سازمان با وزارت صحت عامه به خصوص حمایت از وضیعت صحی کودکان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

سرپرست وزارت صحت عامه، از همکاری این سازمان در افغانستان قدردانی نموده و بر کمک‌های بیشتر آنان در افغانستان تاکید کرد.

داکتر قلندر عباد افزود که کمک های شرکای صحی بین المللی در افغانستان بخاطر صحت مادران، کودکان، و افراد نیازمند خیلی حیاتی است و سازمان های بین المللی باید با درنظرداشت اصول امارت اسلامی کمک های خود را در بخش صحت ادامه دهد.

سرپرست وزارت صحت عامه، از سازمان بین المللی حفاظت از کودکان حمایت کرده گفت که وزارت صحت عامه در هر شرایط با شما همکار است و از تلاش های شما حمایت می‌کند.

در عین حال، سازمان بین المللی حفاظت از کودکان از حمایت وزارت صحت عامه قدردانی کرده گفت که ما متعهد استیم تا کمک های خود را برای اطفال افغانستان در بخش تغذی، تداوی و دیگر بخش ها ادامه دهیم و قرار است چندین تیم صحی سیار که خدمات صحی را عرضه می‌کنند در ولایت‌های که در آن دفتر Save the children فعالیت می‌کند ایجاد نماید تا به ساحات که نیاز به کمک های صحی ابتدایی دارد تحت پوشش قرار دهد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۳
Background image

دور نخست کمپاین پولیو برای سال ۲۰۲۲  آغاز گردید

این کمپاین به مدت چهار روز در سراسر کشور ادامه دارد. 

قرار است در این کمپاین حدود ۹ اعشاریه ۵ ملیون طفل زیر پنج سال در ۳۱ ولایت کشور به استثنای ولایت‌های (بامیان، دایکندی و غور) واکسین. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰
Background image

امتحان شمولیت در برنامه اکمال تخصص وزارت صحت‌عامه از واجدین شرایط آن اخذ گردید

پنج شنبه 23 جدی 1400
امتحان شمولیت در برنامه اکمال تخصص وزارت صحت‌عامه با اشتراک داکترعبدالباری عمرمعین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه و نماینده گان وزارت تحصیلات عالی و کمیته ملی. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۹:۴۳
Background image

نتایج ارزیابی کمیته ملی نظارت از کارکردهای سکتور خصوصی و دولتی شهر کابل در نشستی اعلام شد

داکترعبدالباری عمر معین عرضه خدمات صحی و داکتر حسن غیاثی معین پالیسی وپلان وزارت صحت‌عامه در نشستی به روز شنبه 18 جدی سال روان نتایج ارزیابی کمیته ملی نظارت از کارکردهای سکتور خصوصی و. . .

BACK TO NEWS