۹ عراده موترسایکل به واکسیناتوران در ولایت لوگر به ۹ باب مرکز صحی توزیع شد

rasooli_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۵:۴۹
MOPH

حافظ سعید الرحمن " قادری" رییس صحت‌عامه لوگر تصریح کرد که این موترسایکل ها از کیفیت بالا برخوردار بوده و به کمک مالی اداره یونیسیف، تلاش های ریاست صحت‌عامه لوگر و دفتر ولایتی CAF خریداری شده است.

قرار است از این موتر سایکل ها برای تطبیق واکسین به شکل (اوتریچ) و مردم که در ساحات دور افتاده زنده گی نموده و از خدمات واکسین قسما" محروم مانده اند استفاده خواهند شد.

رییس صحت‌عامه لوگر از کمک مالی اداره یونیسیف اظهار قدردانی نموده و از واکسیناتوران خواست تا از این موتر سایکل ها به شکل درست نگهداری نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۵/۴ - ۱۳:۵۹
Background image

معین پالیسی وانکشاف صحت با سرطبیب قول اردوی هوایی وزارت دفاع دیدار کرد

محترم داکتر محمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با داکترعبدالغنی متقی سرطبیب قول اردوی هوایی وزارت دفاع به خاطر رسیده گی به وضعیت صحی بیماران در واقعات عاجل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۵:۳۹
Background image

محترم مولوی نور جلال جلالی وزیر صحت‌عامه، در سفرش به کشور قطر با خانم لوء لوء الخاطر وزیر امورخارجه این کشور دیدار و گفتگو کرد

در این دیدار که محترم وزیر صحت‌عامه کشور را داکتر محمد نعیم وردگ سفیر امارت اسلامی در کشور قطرهمراهی می‌کرد، در مورد تقویت سیستم صحی افغانستان، راه های کمک نهاد های بین المللی به مردم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۳:۴۲
Background image

در یک ماه گذشته چهل و هشت عملیات بزرگ در شفاخانهDH ولسوالی رُخه ولایت پنجشیر اجرا شده است

داکتر شمس الحق سروری مسؤول شفاخانه چهل بستر ولسوالی رُخه ولایت پنجشیر گفت: در ماه سرطان سال روان چهل و هشت عملیات بزرگ مختلف در شفاخانه  DH ولسوالی رُخه توسط کارمندان صحی این شفاخانه. . .

BACK TO NEWS