اطلاعیه وزارت صحت عامه

Panah_moph

پیام تسلیت

با کمال تاسف و تاثر اطلاع حاصل نمودیم که داکتر خلیل نرمگو، مسوول واحد جراحی شفاخانه ولسوالی بغلان مرکزی و رئیس اسبق اتحادیه خبرنگاران بغلان، شام امروز در مسیر راه پلخمری_بغلان‌ مرکزی، توسط افراد مسلح مظلومانه به شهادت رسید.

انالله و انا الیه راجعون

رهبری وزارت صحت عامه شهادت داکتر خلیل نرمگو را یک ضایعه بزرگ به سکتور صحت افغانستان دانسته و قتل طبیبان وکارکنان پر تلاش سکتور صحت را شدیداً محکوم نموده و حمایت از فرد فرد جامعه صحی را مسوولیت خویش می‌داند.

رهبری وزارت صحت عامه، از عدم امنیت کارمندان صحی ابراز نگرانی نموده و از مسوولان امنیتی می‌خواهد تا در راستای تامین امنیت کارمندان صحی بیشتر تلاش نمایند.

رهبری و منسوبین وزارت صحت عامه، شهادت داکتر خلیل نرمگو را به فامیل، همکاران و دوستان مرحوم نرمگو تسلیت گفته، از بارگاه الهی برای مرحوم بهشت برین و برای بازماندگانش صبر جمیل استدعا می‌نماید.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۸
Background image

خبر خوش برای کارمندان پروژه صحتمندی

داکتر عبدالباری عمر معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، به تمام موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی هدایت داده است تا معادل معاشات کارمندان صحی را به نرخ روز دالر به افغانی پرداخت نمایند. . . .

جمعه ۱۴۰۰/۴/۱۸ - ۱۶:۸
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در مورد تمدید قرنطین

هموطنان عزیز القدر!

قسمیکه در جریان هستید موج سوم کرونا هنوز هم در کشور در حال گسترش و در اوج به پیش میرود و کاهش قابل ملاحظه در تعداد واقعات و وفیات به نظر نمی رسد. وزارت صحت عامه و . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۸ - ۱۴:۱۵
Background image

امتحان ترینری سال ۱۴۰۰ برنامه اکمال تخصص وزارت صحت عامه

شرایط شمولیت به امتحان :

۱-داشتن سند تخصص رشته مربوطه.

۲-تکمیل نکردن سن ۴۵ سالگی.

۳- داشتن سندDMD,MD  مؤسسات تحصیلات عالی.

۴- داشتن حد اقل ۸۵٪ نمرات دوره تخصص و دفاع مونوگراف .

۵- . . .

Back to announcements