یک تیم از داکتران کشور ترکیه به افغانستان آمده است تا عملیات های مغلق و اختلاطی یورولوژی اطفال را با همکاری داکتران افغان در شفاخانه ملی و تخصصی اطفال اتاترک به طور رایگان برای بیماران انجام دهند

rasooli_admin
شنبه ۱۴۰۳/۲/۱ - ۱۱:۳۵
MOPH

مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، از همکاری داکتران کشور ترکیه به خاطر اجرای عملیات های شان در نزد اطفال ابراز تشکر و قدر دانی نموده گفت:" ما همه مسلمان هستیم و در چوکات دین اسلام به همه مسلمانان خدمت صادقانه می‌کنیم  مخصوصاً اطفال که در اسلام به آن اهمیت خاصی قایل است."

معین عرضه خدمات صحی علاوه نمود، اطفال امروز آینده سازان فردای کشور اند و این یکی از مکلفیت های ما است تا خدمات صحی بهتر و با کیفیت را برای اطفال و همه مردم کشور ارایه نمایم که تلاش ها در این راستا ادامه دارد.

قابل تذکر است که تیم داکتران کشور ترکیه برعلاوه اجرای عملیات های اختلاطی یورولوژی در نزد اطفال داکتران افغان را نیز در این بخش آموزش می‌دهند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۰ - ۸:۴۰
Background image

نشست با رییس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در نشستی با محترم مفتی شهزاده نور راشد رییس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی ریاست عمومی اداره امور دیدار کرد.

هدف از این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۹ - ۱۵:۷
Background image

معین عرضه خدمات صحی با نماینده گان دفتر ( UNFPA ) ، (JACK ) و ( AHDS)  در دفتر کارش دیدار کرد

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در نشستی با نماینده گان دفتر ( UNFPA ) و موسسات تطبیق کننده خدمات صحی (JACK ) و ( AHDS)  در دفتر کارش دیدار کرد.

در این. . .

BACK TO NEWS