یک تیم از داکتران کشور ترکیه به افغانستان آمده است تا عملیات های مغلق و اختلاطی یورولوژی اطفال را با همکاری داکتران افغان در شفاخانه ملی و تخصصی اطفال اتاترک به طور رایگان برای بیماران انجام دهند

rasooli_admin
Sat, Apr 20 2024 11:35 AM
MOPH

مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، از همکاری داکتران کشور ترکیه به خاطر اجرای عملیات های شان در نزد اطفال ابراز تشکر و قدر دانی نموده گفت:" ما همه مسلمان هستیم و در چوکات دین اسلام به همه مسلمانان خدمت صادقانه می‌کنیم  مخصوصاً اطفال که در اسلام به آن اهمیت خاصی قایل است."

معین عرضه خدمات صحی علاوه نمود، اطفال امروز آینده سازان فردای کشور اند و این یکی از مکلفیت های ما است تا خدمات صحی بهتر و با کیفیت را برای اطفال و همه مردم کشور ارایه نمایم که تلاش ها در این راستا ادامه دارد.

قابل تذکر است که تیم داکتران کشور ترکیه برعلاوه اجرای عملیات های اختلاطی یورولوژی در نزد اطفال داکتران افغان را نیز در این بخش آموزش می‌دهند.

Latest news

Wed, Jun 12 2024 10:14 AM
Background image

A tuberculosis diagnosis machine called Gen Expert in Paktia Province

The Paktia province's public health department has provided the Zurmat district hospital with a tuberculosis diagnosis machine called Gen Expert.

This machine will help diagnose. . .

Mon, Jun 10 2024 11:10 AM
Background image

Inspection of Private Sectors in Laghman Province

The Health Law Monitoring Team, under the leadership of Dr. Samiullah Abid Niazi, the Director of the Public Health Department of Laghman Province, conducted monitoring activities at. . .

BACK TO NEWS