اطلاعیه ریاست اکمال تخصص

akbari_admin

امتحان Comprehensive:

دوکتوران محترم که برنامه اکمال تخصص را در شفاخانه های تخصصی در سال ۱۴۰۱ به پایان رسانیده و مونوگراف های شان مورد تایید کمیته علمی قرار گرفته است وطبق اطلاعیه قبلی به امتحان  Comprehensive به صورت آنلاین ثبت نام نمود اند،  امتحان Comprehensive ایشان به تاریخ  ۱۴  و  ۱۵ / ۹  / ۱۴۰۲ مصادف با  ۲۲و۲۳/۵/۱۴۴۵ ه. ق در وزارت صحت عامه اخذ می گردد.

امتحان تیوری شامل ۱۰۰ سوال چهار جوابه(MCQs)  به لسان انګلیسی میباشد که مطابق ریفرنس اعلان شده تهیه میګردد،هرسوال یک نمره دارد و برای ۱۰۰ سوال دوساعت درنظر ګرفته شده.  تاریخ امتحان عملی بعداز اعلان نتایج امتحان تیوری اعلان میگردد.

جدول شهرت کاندیدان با در نظر داشت اسم ، محل امتحان و  روز امتحان قبل از امتحان در سایت رسمی وزارت صحت عامه اعلان میگردد.

نوت: درروز امتحان کارت امتحان را با خود داشته باشید ودر  صورت ضرورت از طریق شماره وتس اپ (0788209636) در تماس شده و حل مشکل نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۹:۱۸
Background image

اطلاعیه ریاست اکمال تخصص.

اطلاعیه ریاست اکمال تخصص.

امتحان  Comprehensive             

دوکتوران محترم که برنامه اکمال تخصص را در شفاخانه های تخصصی در سال ۱۴۰۱ و ماقبل ان به پایان رسانیده و مونوگراف های شان . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۰:۵۴
Background image

جدول ثبت نام امتحان Comprehensive

به اطلاع آنعده دوکتوران محترم فارغ سال ۱۴۰۰و ماقبل آن و فارغان سال ۱۴۰۱ که تابع امتحان Comprehensive میباشند و از طریق آنلاین به امتحان متذکره ثبت نام نموده اند رسانیده میشود تا شهرت . . .

Back to announcements